Poštovní adresa

Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova v Praze
Albertov 6, 128 43 Praha 2
tel.: 221 951 556, fax: 221 951 556, 221 951 036 E-mail: uhigug@natur.cuni.cz

Vedení ústavu

Ředitel ústavu: David MAŠÍN (david.masin@natur.cuni.cz)
Zástupce ředitele: Jiří BRUTHANS (bruthans@natur.cuni.cz)
Zástupce ředitele: Tomáš FISCHER (fischer@natur.cuni.cz)
Tajemnice: Jana TRNKOVÁ (jana.trnkova@natur.cuni.cz)
Sekretářka: Blanka PADEVĚTOVÁ (blanka.padevetova@natur.cuni.cz)

 

Všechna telefonní čísla mají formát (+420) 22195 xxxx

tabloUHIGUG18-compressed

Akademičtí pracovníci

IG – inženýrská geologie, HG – hydrogeologie, UG – užitá geofyzika, A3 – Albertov 3, A6 – Albertov 6

Pracovník Titul Oddělení Email Kancelář Linka
Vratislav Blecha RNDr., CSc. UG vblecha@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1550
Jiří Bruthans Doc., RNDr., PhD. HG bruthans@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117C 1566
Tomáš Fischer Prof., RNDr., PhD. UG fischer@natur.cuni.cz A6, příz., P15D 1546
Zbyněk Hrkal Doc., RNDr., CSc. HG hrkal@vuv.cz A3, 1. patro
Jan Jerman Mgr., M.Sc. IG jan.jerman@natur.cuni.cz A6, 1.patro, 117A 1551
Günther Kletetschka RNDr., PhD. UG, HG kletetsg@natur.cuni.cz A6, suterén, S09 1963
Martin Lanzendörfer Mgr., PhD. HG martin.lanzendorfer@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117D 1560
David Mašín Doc. RNDr., PhD. IG masin@natur.cuni.cz A6, příz., P25B 1552
Jiří Mls Doc., RNDr., CSc. HG mls@natur.cuni.cz A3, 1. patro mob.728 041 930
Jan Najser RNDr., Ph.D. IG jan.najser@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1555
Josef Rott Ing. IG josef.rott@natur.cuni.cz A3, příz. 1539
Jiří Rout Mgr. IG jiri.rout@geotechnika.cz A3, 1. patro
Martin Slavík Mgr. HG martin.slavik@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117D 1560
Gianvito Scaringi Dr.,Ph.D. IG scaringg@natur.cuni.cz A6, 1.patro, 117A 1551
Onřej Šálek Mgr. UG ondrej.salek@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1572
Petr Tábořík RNDr., PhD. UG taborik@natur.cuni.cz A6, příz., P15C
Jan Valenta Mgr., PhD. UG jan.valenta@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1542
Jan Vilhelm Doc., RNDr. CSc. UG vilhelm@natur.cuni.cz A6, příz., P15A 1563
Tomáš Weiss Mgr. HG tomas.weiss@natur.cuni.cz A1, 1.patro, 118 1543
Jiří Zmítko Mgr. IG jiri.zmitko@natur.cuni.cz A3, 1.patro

Emeritní profesoři

Emeritní profesor Titul Oddělení Email Kancelář Linka
František Marek Doc., RNDr., CSc. UG fmarek@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1545
Milan Matolín Prof., RNDr., DrSc. UG matolin@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1545

Ostatní pracovníci

Pracovník Pozice Email Kancelář Linka
Jana Trnková tajemník jana.trnkova@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117C 1564
Blanka Padevětová sekretářka blanka.padevetova@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117C 1036, 1556
Petr Karpíšek technik karpisek@natur.cuni.cz A3, přízemí mob.732 364 744

Na projektech pracují

Pracovník Linka
Olga Běhounek 1036
Jose Alejandro Duque Felfle 1551
Jolana Hrubá 1963
Tomáš Kadlíček 1551
Eva Káldy 1549
Marco Loche 1551
Maciej Józef Ochmanski 1551
Jakub Roháč 1551
Zhao Sun 1551
Antonín Tym 1036
Hakan Ucar 1963
Josef Vlček 1549
Richard Štorc 1963
Eva Švecová 1963

Pracovny doktorandů

Pracovna Linka
Užité geofyziky UG 1549
Inženýrské geologie IG 1551
Hydrogeologie HG 1558

©2021 Ústav hydrogeologie, inženýrské geologie a užité geofyziky

Log in with your credentials

Forgot your details?