Poštovní adresa

Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova v Praze
Albertov 6, 128 43 Praha 2
tel.: 221 951 556, fax: 221 951 556, 221 951 036 E-mail: uhigug@natur.cuni.cz

Vedení ústavu

Ředitel ústavu: David MAŠÍN (david.masin@natur.cuni.cz)
Zástupce ředitele: Jiří BRUTHANS (bruthans@natur.cuni.cz)
Zástupce ředitele: Tomáš FISCHER (fischer@natur.cuni.cz)
Tajemnice: Jana TRNKOVÁ (jana.trnkova@natur.cuni.cz)
Sekretářka: Blanka PADEVĚTOVÁ (blanka.padevetova@natur.cuni.cz)

 

Všechna telefonní čísla mají formát (+420) 22195 xxxx

tabloUHIGUG18-compressed

Akademičtí pracovníci

IG – inženýrská geologie, HG – hydrogeologie, UG – užitá geofyzika, A3 – Albertov 3, A6 – Albertov 6

Pracovník Titul Oddělení Email Kancelář Linka
Vratislav Blecha RNDr., CSc. UG vblecha@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1550
Jiří Bruthans doc., RNDr., Ph.D. HG bruthans@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117C 1566
Tomáš Fischer prof., RNDr., Ph.D. UG fischer@natur.cuni.cz A6, příz., P15D 1546
Zbyněk Hrkal doc., RNDr., CSc. HG hrkal@vuv.cz A3, 1. patro
Jan Jerman Mgr., M.Sc. IG jan.jerman@natur.cuni.cz A6, 1.patro, 117A 1551
Tomáš Kadlíček Ing., Ph.D. IG kadlicekt@natur.cuni.cz A6, 1.patro, 117A 1551
Günther Kletetschka doc.,RNDr., Ph.D. UG, HG kletetsg@natur.cuni.cz A6, suterén, S09 1963
Martin Lanzendörfer Mgr., Ph.D. HG martin.lanzendorfer@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117D 1560
David Mašín prof., RNDr., Ph.D. IG masin@natur.cuni.cz A6, příz., P25B 1552
Jiří Mls doc., RNDr., CSc. HG mls@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1557
Jan Najser RNDr., Ph.D. IG jan.najser@natur.cuni.cz A6, 1. patro 1555
Jakub Roháč Mgr., Ph.D. IG jakub.rohac@natur.cuni.cz A6, 1.patro, 117A 1551
Josef Rott Ing., Ph.D. IG josef.rott@natur.cuni.cz A3, příz. 1539
Jiří Rout Mgr. IG jiri.rout@geotechnika.cz A3, 1. patro
Martin Slavík Mgr., Ph.D. HG martin.slavik@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117D 1560
Gianvito Scaringi Dr.,Ph.D. IG scaringg@natur.cuni.cz A6, 1.patro, 117A 1551
Onřej Šálek RNDr., Ph.D. UG ondrej.salek@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1572
Petr Tábořík RNDr., Ph.D. UG taborik@natur.cuni.cz A6, příz., P15C
Jan Valenta Mgr., Ph.D. UG jan.valenta@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1542
Jan Vilhelm doc., RNDr. ,CSc. UG vilhelm@natur.cuni.cz A6, příz., P15A 1563
Tomáš Weiss Mgr. HG tomas.weiss@natur.cuni.cz A1, 1.patro, 118 1543
Jiří Zmítko Mgr. IG jiri.zmitko@natur.cuni.cz A3, 1.patro

Emeritní profesoři

Emeritní profesor Titul Oddělení Email Kancelář Linka
Milan Matolín prof., RNDr., DrSc. UG matolin@natur.cuni.cz A3, 1. patro 1545

Ostatní pracovníci

Pracovník Pozice Email Kancelář Linka
Jana Trnková tajemník jana.trnkova@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117C 1564
Blanka Padevětová sekretářka blanka.padevetova@natur.cuni.cz A6, 1. patro, 117C 1036, 1556
Petr Karpíšek technik karpisek@natur.cuni.cz A3, přízemí mob.732 364 744

Na projektech pracují

Pracovník Linka
Soheil Safari 1543
Jolana Hrubá 1963
Eva Káldy 1549
Marco Loche 1551
Maria Pico 1551
Saeed Tourchi 1551
Antonín Tym 1036
Hakan Ucar 1963
Josef Vlček 1549
Richard Štorc 1963
Eva Švecová 1963

Pracovny doktorandů

Pracovna Linka
Užité geofyziky UG 1549
Inženýrské geologie IG 1551
Hydrogeologie HG 1558

©2022 Ústav hydrogeologie, inženýrské geologie a užité geofyziky

Log in with your credentials

Forgot your details?